Pojďte do toho se mnou! Naučte se ivrit v prvním online kurzu hebrejštiny v České republice! 🙂

HEBREJŠTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY

online kurz

Chcete se naučit hebrejsky z pohodlí vašeho domova? Chcete se naučit číst a psát hebrejskou abecedu? Chcete se při vaší příští návštěvě v Izraeli domluvit? 

Jako lektorka moderní hebrejštiny a manželka Izraelce, jsem se rozhodla, že vytvořím online kurz pro všechny, kdo milují Izrael a hebrejštinu, ale nemají se tento krásný jazyk kde naučit. Na českém trhu totiž neexistuje žádný online kurz hebrejštiny! Tedy do dnešního dne. 🙂

S obrovskou radostí a s velkou vděčností vám ho dnes představuji!

Hebrejština je můj milovaný jazyk. Trvalo mi několik let než jsem se ho naučila. Nejprve jsem chodila na kurzy na židovskou obec, ale měla jsem pocit, že mě ostatní studenti zdržují. Poté jsem se začala učit se soukromou učitelkou a to bylo skvělé. Abych se zlepšila a rozmluvila, odjela jsem na prázdniny do Izraele do ulpanu. Do Izraele jsem se zamilovala natolik, že jsem se tam o rok později vrátila. Pracovala jsem na české ambasádě v Tel Avivu a potkala svého budoucího manžela.

Když jsme se seznámili, už jsem uměla hebrejsky slušně, ale od té doby jsem se samozřejmě neustále zlepšovala. 🙂 Jelikož jsem v kontaktu s hebrejštinou každý den, je to můj druhý jazyk. Díky tomu vás naučím hebrejsky tak, jak mluví Izraelci. V učebnicích někdy bývají zastaralé výrazy, které Izraelci nepoužívají. 

Proto nechci, abyste mluvili jako kniha, ale abyste mluvili tak, jak mluví všichni Izraelci. 🙂

Ve své praxi jsem si všimla toho, že jsou studenti často zahlceni gramatikou a poté je pro ně velmi těžké vyplodit nějakou větu, protože si nejsou jisti, jestli je to gramaticky správně.

To je velká škoda. Jazyky se učíme proto, abychom je mohli používat a hlavně jimi mluvit! 

V mém kurzu přicházím s učební metodou, díky které se budete učit rovnou věty a slovní spojení! Naučíte se číst a psát hebrejsky. Ale jelikož je hebrejská abeceda kompletně odlišná od té naší a navíc se píše zprava doleva, rozkouskovala jsem vám ji na malé kousíčky, díky kterým se ji snadno naučíte. A abychom se nezdržovali tím, že ještě neumíme hebrejsky číst a psát, hned v prvním týdnu kurzu se začnete učit hebrejsky mluvit.

Všechna cvičení budou ve větách, abyste v praxi nemuseli přemýšlet nad tím, jak se na něco zeptat a jak to ze sebe vymáčknout.

JAK TO V MÉM ONLINE KURZU FUNGUJE?

K tomu, abyste se mohli do mého kurzu přihlásit potřebujete pouze počítač nebo mobil s internetovým připojením. Kurz začne pro všechny studenty ve stejný den. První ročník kurzu začíná 6.4.2020. V den začátku kurzu vám přijdou na email přihlašovací údaje do členské sekce, ve které se vám budou postupně zobrazovat lekce.

Celkový počet lekcí je 24 a kurz bude trvat 12 týdnů. Každé pondělí se vám zobrazí lekce, ve které se budeme věnovat hebrejské abecedě. A ve čtvrtky se budeme učit věty, slovní spojení, gramatiku a slovní zásobu.

U každé lekce je několik cvičení, abyste si mohli probranou látku zopakovat. Všechna cvičení obsahují klíč.

Navíc budete mít podporu ostatních studentů v uzavřené facebookové skupině, do které budu přidávat materiály navíc.

Přístup ke kurzu vám zůstane navždy! Takže se k němu můžete neustále vracet.

Zajímá vás, jak to v mém kurzu vypadá? Pojďte nahlédnout dovnitř. Takto vypadá LEKCE 1.

Napadají vás ještě nějaké další dotazy?

Pro koho je tento online kurz vhodný?

Je vhodný pro naprosté začátečníky, ale také pro ty, kteří už něco hebrejsky umí. Opakování je matka moudrosti a u jazyků to platí dvojnásob.

Nevím, jestli to budu stíhat. Ne vždy se můžu v pondělí a ve čtvrtek věnovat učení. Je to problém?

S tím se samozřejmě počítá. Vůbec to není problém, protože přístup do kurzu vám zůstává navždy. Takže pokud nebudete stíhat, nic se neděje. Každý si pojede vlastním tempem.

Proč kurz začíná pro všechny ve stejný den? Můžu se do něho přihlásit později, po 6.dubnu?

Celý systém členských sekcí je nastaven tak, že všichni začínají ve stejný den. Navíc energie skupiny studentů a to, že se lekce odemykají postupně vás povzbudí k tomu, abyste se opravdu učili. Po 6.4. se už do kurzu nedá přihlásit. V současné době nevím, kdy spustím další ročník.

Dobrovolníci, kteří vyzkoušeli dvě lekce kurzu mi začínají psát své postřehy:

Roky jsem bydlela v Liberci, kde na jazykových školách hebrejstina nebyla. První kontakt s hebrejstinou jsem měla před hooodne lety, když nějaký kurz začal dělat můj kamarád. Jenže to bylo během dvou dnů polknout písmena a hned číst text. Snažila jsem se, ale bylo to pro mne nesrozumitelné a těžko uchopitelné. Pak jsem během dalších let zkoušela co kolem mne prošlo, ale sama víš, jak na tom v Čechách jsme. Koupila jsem kdejakou dostupnou učebnici, materiály pro děti... Pokud nebudu bydlet asi v Praze a chodit do Ulpanu, tak těch možností moc není. Dál jsem zkoušela hledat na internetu, ale vše je třeba výchozí z angličtiny, ne z češtiny.... Takže tak hltam co se kde dá... 😊 ALE - konečně mám pocit, že se můžu někam posunout - s tebou. Už jak jsi začala dělat na facebooku IVRIT PRO VŠECHNY, bylo mi jasný, že to je něco úplně noveho. 😊😊😊 Máš úplně jiný způsob, než s kterým jsem se doposud setkala. Je to pro mne srozumitelné, uchopitelné a jako bonus vysvětlíš i věci kolem, které se v běžném slovníku nedočteš 😊 Mluví z tebe přirozeně osobní zkušenost jak s jazykem,tak i s životem v Izraeli a máš dar to předat dál🌹 Takže děkuju za to, že jsi do toho šla a že můžu být tvojí studentkou😊😊🌹🌺 Těším se na kurz a doufám, že už konečně taky uvidím zemi, která pro mne tolik znamená 💕

Andrea Grosová

On-line kurz hebrejštiny je velmi přehledně a vizuálně zpracovaný, má systematiku a dobře se v něm orientuje. Každá lekce má jak teoretickou, tak i praktickou část, kde se dá zpětně ověřit pochopení naučené lekce. U online kurzů je výborné, že se dá znovu vrátit k již naučeným lekcím a tak si je kdykoliv zopakovat. V každé lekci je znát i láska lektora k tomuto jazyku a tím je pro mě zajímavý od ostatních jazykových kurzů. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí naučit hebrejštinu tak jako já! 🙂

Mgr. Dana MikšíkováMŠMT, Oddělení dalšího vzdělávání

Kdo je autorka online kurzu Hebrejština pro začátečníky?

Ahoj, já jsem Petra. Mám dva malé syny a manžela Izraelce, takže hebrejštinu používám každý den. Jsem majitelka firmy, která dováží do České republiky Kosmetiku HB z Mrtvého moře. Pracovala jsem také jako lektorka hebrejštiny. Hebrejsky velmi často přemýšlím. Je to můj milovaný jazyk.

Chci, aby si tento nádherný jazyk zamilovali i ostatní a aby pro ně bylo používání ivritu zábava. Proto jsem se rozhodla, vytvořit tento online kurz. 🙂


Co všechno ode mně tedy dostanete?

  • 24 lekcí hebrejštiny na 12 týdnů
  • doživotní přístup ke kurzu
  • podporu v uzavřené skupině na facebooku


OBJEDNEJTE SI KURZ TEĎ

Nečekejte až na někdy, a splňte si svůj sen a naučte se hebrejsky. 

Teď už se není na co vymlouvat, všechny nástroje potřebné k prvnímu kroku a k celé cestě vám nabízím na stříbrném podnose. Jedna lekce hebrejštiny stojí 600-800 Kč. A já vám nabízím 24 lekcí za skvělou cenu!

Online kurz HEBREJŠTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY

 stojí 3490 Kč. To je pouze 145 Kč za lekci!

UPOZORNĚNÍ: DO KURZU JE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT SE DO 5.4.2020. PO TOMTO TERMÍNU SE DO KURZU PŘIHLÁSIT NEDÁ.

 

UPOZORNĚNÍ: Jelikož se jedná o historicky první ročník online kurzu hebrejštiny v ČR, rozhodla jsem se, že dám VŠEM slevu 50%! Kurz si tedy můžete do 5.4.2020 koupit za 1745 Kč!

A ti, kdo se přihlásí do 31.3.2020 ode mně dostanou dva dárky navíc!

1. online skupinovou lekci se mnou v hodnotě 600 Kč - ve které zopakujeme naučenou látku z kurzu a zodpovím vaše dotazy

2. minikurz Hebrejština za 7 dní v hodnotě 490 Kč nebo eBook Průvodce po Ejlatu v hodnotě 350 Kč