Pojďte do toho se mnou! Naučte se ivrit v jedinečném online kurzu hebrejštiny v České republice!

HEBREJŠTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY

online kurz

Chcete se naučit hebrejsky z pohodlí vašeho domova? Chcete se naučit číst a psát hebrejskou abecedu? Chcete se při vaší příští návštěvě v Izraeli domluvit? 

Jako lektorka moderní hebrejštiny, jsem se rozhodla, že vytvořím online kurz pro všechny, kdo milují Izrael a hebrejštinu, ale nemají se tento krásný jazyk kde naučit. Na českém trhu totiž nenajdete online kurz hebrejštiny! Tedy do dnešního dne.

S obrovskou radostí a s velkou vděčností vám ho dnes představuji!

Hebrejština je můj milovaný jazyk. Trvalo mi několik let než jsem se ho naučila. Nejprve jsem chodila na kurzy na židovskou obec, ale měla jsem pocit, že mě ostatní studenti zdržují. Poté jsem se začala učit se soukromou učitelkou a to bylo skvělé. Abych se zlepšila a rozmluvila, odjela jsem na prázdniny do Izraele do ulpanu. Do Izraele jsem se zamilovala natolik, že jsem se tam o rok později vrátila. Pracovala jsem na české ambasádě v Tel Avivu.

Od té doby mluvím hebrejsky každý den, je to můj druhý jazyk. Díky tomu vás naučím hebrejsky tak, jak mluví Izraelci. V učebnicích někdy bývají zastaralé výrazy, které Izraelci nepoužívají. Proto nechci, abyste mluvili jako kniha, ale abyste mluvili tak, jak mluví všichni Izraelci.

Ve své praxi jsem si všimla toho, že jsou studenti často zahlceni gramatikou a poté je pro ně velmi těžké vyplodit nějakou větu, protože si nejsou jisti, jestli je to gramaticky správně.

To je velká škoda. Jazyky se učíme proto, abychom je mohli používat a hlavně jimi mluvit! 

V mém kurzu přicházím s učebními metodami, které používají nejznámější polygloti světa. Předám vám know-how, které budete moci využít při studiu jakéhokoli jazyka. Já sama umím několik jazyků, takže mám všechny tyto metody vyzkoušené sama na sobě.

V mém kurzu se budete učit rovnou věty a slovní spojení. Všechny texty jsou namluveny rodilým mluvčím. Naučíte se číst a psát hebrejsky. Ale jelikož je hebrejská abeceda kompletně odlišná od té naší a navíc se píše zprava doleva, rozkouskovala jsem vám ji na malé kousíčky, díky kterým se ji snadno naučíte. A abychom se nezdržovali tím, že ještě neumíme hebrejsky číst a psát, hned v druhé lekci kurzu se začnete učit hebrejsky mluvit.

Všechna cvičení jsou ve větách, abyste v praxi nemuseli přemýšlet nad tím, jak se na něco zeptat a jak to ze sebe vymáčknout.

V kurzu se navíc dozvíte zajímavé informace o hebrejštině a o Izraeli, naučíte se slangové výrazy a sprostá slova a budete poslouchat izraelskou hudbu. Při studiu si užijete hodně zábavy.

JAK TO V MÉM ONLINE KURZU FUNGUJE?

K tomu, abyste se mohli do mého kurzu přihlásit potřebujete pouze počítač nebo mobil s internetovým připojením. Po zaplacení vám přijdou na email přihlašovací údaje do členské sekce, ve které najdete všechny lekce kurzu. 

Celkový počet lekcí je 24. Lekce se střídají, liché lekce jsou vždy zaměřené na hebrejskou abecedu a ty sudé na věty, slovní spojení, gramatiku a slovní zásobu

U každé lekce je několik cvičení, abyste si mohli probranou látku zopakovat. Všechna cvičení obsahují klíč.

Navíc budete mít podporu ostatních studentů v uzavřené facebookové skupině.

Přístup ke kurzu budete mít na 12 měsíců.

Zajímá vás, jak to v mém kurzu vypadá? Pojďte nahlédnout dovnitř. 

Napadají vás ještě nějaké další dotazy?

Pro koho je tento online kurz vhodný?

Je vhodný pro naprosté začátečníky, ale také pro ty, kteří už něco hebrejsky umí. Opakování je matka moudrosti a u jazyků to platí dvojnásob.

Nechci se učit hebrejskou abecedu, je to pro mě moc těžké. Chci se učit jenom mluvit. Jak to máš rešené v kurzu ty?

Můj kurz je unikátní v tom, že se můžete naučit hebrejsky mluvit, aniž byste uměli abecedu. Všechno je v kurzu přepsáno foneticky tak, jak se slova čtou. Takže se krásně naučíte mluvit, aniž byste se zatěžovali hebrejskou abecedou. Jelikož vám přístup do kurzu zůstává na 12 měsíců, můžete se abecedu doučit časem a ve svém tempu.

Když je to online kurz, jakým způsobem vyučuješ konverzaci v hebrejštině?

Na konci každé lekce si budete povídat s rodilým mluvčím. Bude vám totiž klást různé otázky a vy mu budete odpovídat tak, abyste stihli jeho další otázku. Tato cvičení si můžete pouštět pořád dokola. Díky tomu se budete zdokonalovat v mluvené hebrejštině a získáte tak sebevědomí při mluvení. Pokud se vás v Izraeli někdo na něco zeptá, nebudete otázkou zaskočeni, ale automaticky mu odpovíte.

Absolventi kurzu mi píšou krásné zprávy:

Petro, rád bych Vám moc poděkoval. Jako věčný student jsem se přihlásil do Vašeho online kurzu HEBREJŠTINA 2020, který jste vytvořila a kde nám pomáháte v objevování krás a zákoutí hebrejštiny. A musím říci, že jsem opravdu mile překvapen, jak lze online učit tak těžký jazyk, jakým hebrejština bezesporu je. Za sebe bych kurz upřímně doporučil každému, kdo se chce seznámit třeba se základy hebrejštiny a gramatikou, ale hlavně kdo se chce naučit a zdokonalit v konverzaci. A to, že je v kurzu kladen důraz právě na praktická cvičení, je podle mě pro běžné užití jazyka určitě bezva. Osobně doufám, že než tento kurz dokončíme, vytvoříte pokračování, protože mě to s Vámi opravdu baví a vždycky s nadšením čekám další a další lekce... Petro, určitě nejsem jediný, kdo Vám píše, že se Vám tento projekt povedl, ale i tak: Bezva projekt, díky. Je ale vidět, že jste to vytvářela s láskou a pečlivě, je to promyšlené a dalo to určitě spousty práce. Držím palce, ať se to zúročí a najde to hodně studentů.
Petr Pavlíček
S kurzem hebrejštiny on-line jsem velmi spokojená. Mohu totiž srovnávat... Zejména výuka gramatiky společně s konverzací je zábavná a má systém. Líbí se mi živé rozhovory, otázky-odpovědi, reagování na situace atd. I když písmo už znám, tak si myslím, že cvičení jsou natolik intenzívní, že se je každý naučí bez problému-samozřejmě důležitá je znalost slovíček. I ta jsou přehledná, obtížnější jsou zařazována vícekrát, tvary sloves jsou brány jako slovíčko. Určitě uvítám i druhý ročník 🙂 a paní Petře Uzan moc děkuji.
Marie Tvrdíková
Roky jsem bydlela v Liberci, kde na jazykových školách hebrejstina nebyla. První kontakt s hebrejstinou jsem měla před hooodne lety, když nějaký kurz začal dělat můj kamarád. Jenže to bylo během dvou dnů polknout písmena a hned číst text. Snažila jsem se, ale bylo to pro mne nesrozumitelné a těžko uchopitelné. Pak jsem během dalších let zkoušela co kolem mne prošlo, ale sama víš, jak na tom v Čechách jsme. Koupila jsem kdejakou dostupnou učebnici, materiály pro děti... Pokud nebudu bydlet asi v Praze a chodit do Ulpanu, tak těch možností moc není. Dál jsem zkoušela hledat na internetu, ale vše je třeba výchozí z angličtiny, ne z češtiny.... Takže tak hltam co se kde dá... 😊 ALE - konečně mám pocit, že se můžu někam posunout - s tebou. Už jak jsi začala dělat na facebooku IVRIT PRO VŠECHNY, bylo mi jasný, že to je něco úplně noveho. 😊😊😊 Máš úplně jiný způsob, než s kterým jsem se doposud setkala. Je to pro mne srozumitelné, uchopitelné a jako bonus vysvětlíš i věci kolem, které se v běžném slovníku nedočteš 😊 Mluví z tebe přirozeně osobní zkušenost jak s jazykem,tak i s životem v Izraeli a máš dar to předat dál🌹 Takže děkuju za to, že jsi do toho šla a že můžu být tvojí studentkou😊😊🌹🌺 Těším se na kurz a doufám, že už konečně taky uvidím zemi, která pro mne tolik znamená 💕
Andrea Grosová
On-line kurz hebrejštiny je velmi přehledně a vizuálně zpracovaný, má systematiku a dobře se v něm orientuje. Každá lekce má jak teoretickou, tak i praktickou část, kde se dá zpětně ověřit pochopení naučené lekce. U online kurzů je výborné, že se dá znovu vrátit k již naučeným lekcím a tak si je kdykoliv zopakovat. V každé lekci je znát i láska lektora k tomuto jazyku a tím je pro mě zajímavý od ostatních jazykových kurzů. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí naučit hebrejštinu tak jako já! 🙂
Mgr. Dana MikšíkováMŠMT, Oddělení dalšího vzdělávání
Dostala jsem se ke kurzům hebrejštiny, jsem nadšená z toho, jak jsou udělané. Máte pravdu, chce to čas a neustálé opakování. Sedím u kurzu a raduji se. Je výborné, že můžeme slyšet rodilého mluvčího a dostat do ucha výslovnost, to je veliký bonus tohoto kurzu. A v konverzaci věty, které se dají použít v praxi – jste úžasná! Ještě jednou díky.
Helena Röhrlová
Chtěla bych Petře poděkovat, za velmi příjemné studium hebrejštiny. Přiznám se, že se musím učit, když chci plynule pokračovat, opakovat si slovíčka, fráze..., ale kurz je vypracován tak příjemnou formou, že jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Mnoho Božího požehnání Petro i celé Vaší rodince. Toda raba, Baruch Hašem
Zdenka Macoszková
Kurz je perfektne srozumitelny a vyhovuje mi, ze si lekce muzu udelat, kdy se mi to nejlepe hodi. Ocenuji, ze se jedna o praktickou hebrejstinu, kterou se domluvim na ulici, v obchode, i na uradech. Sice delam lekce sama, kdy se mi to hodi, ale pani ucitelka nikdy neni daleko a pomuze vyresit nejasnosti. Take je fajn, ze jsme s ostatnimi studenty spojeni ve facebookove skupine a diskuze a vzajemna podpora probiha i tam. Tohle jsem opravdu dlouho hledala, diky !
Irena Haj
Kurz hebrejštiny pro začátečníky je super - pestrý - interaktivní, avšak pro mě "nepolíbenou tímto jazykem a písmenky" - hodně náročný, přesto se nechci vzdát. Určitě to chce více času, ne jen pár minut denně. Super, že se dá k lekcím vracet a člověku to zůstává v pc. Nelituji, že jsem do toho šla 🙂.
Jana Hlávková
Zdravím Petro, přidávám se k chvále online kurzu Hebrejštiny. Je přehledný, srozumitelný a opravdu úžasně propracovaný. Já jsem oproti spolužákům v obrovském skluzu, a úplný začátečník, ale s videama a vysvětlením prostě 1*
Květa Kira Brožková Vorlíčková
Šalom Petra 🙂 veľmi som vďačná za tento kurz, lebo ako som už spomínala, skúšala som predtým aplikáciu v mobile, a až v tomto kurze mi konečne bola vysvetlená abeceda, rozdiel správneho používania písmen v slove a na konci slova, čítanie aj logika gramatiky. Tiež rozdelenie lekcií - štvrtok nové slová, konverzácia a v pondelok abeceda, myslím že takto lepšie sa učivo v hlave usadí. Tiež dúfam, že bude aj pokračovací kurz. Teším sa na ďalšie lekcie (y). Toda raba, Laila tov
Jana Šmihlová
Rozhodně doporučuji. Hebrejština je krásný jazyk a upřímně jsem velmi zvažoval, zda do kurzu, především díky své časové vytíženosti, vstoupím. Vstoupil jsem a jsem maximálně spokojený. Přístup Petra Uzan je velice osobitý a mě maximálně vyhovuje. Takže kurz vřele doporučuji všem, koho tento krásný jazyk zaujal. Dávám 5 hvězdiček * * * * *
Mike Janoušek
Petry online kurz hebrejštiny je úžasný. Líbí se mi to, jak nám tak pro nás těžký jazyk prezentuje - hned se učíme užitečné věty a přitom nenásilně do nás nalejvá gramatiku. Hezky pomalu, ale intenzivně 🙂 V jednotlivých lekcích je vše přehledné a srozumitelné, ale přitom nás nijak nešetří. Hebrejština se mi tak zdá sice hodně těžká, ale tímto způsobem zvládnutelná - alespoň základy, aby se člověk domluvil, když na dovolené něco potřebuje. Rozhodně bych chtěla pokračovat v návazném kurzu. Je to zábava a výzva v jednom a Petře patří jen veliký dík a obdiv. !תודה רבה
Dagmar Ircingová
Z kurzu "Hebrejština pro začátečníky" jsem nadšená. Mám za to, že je to výborný posunovač i tahoun pro 1)ty, co začínají psát písmenka - zároveň si opakováním osvojují-memorují jednoduché fráze z běžného života. 2) ale i pro letitou začátečnici, která si v oddíle "pro šprty" opakuje a také "zvnitřňuje" rozhovory rodilého mluvčího. 3) každý díl kurzu obsahuje stejnou píseň s abecedou (takže snad se mi už trochu vtiskne to pořadí písmen do paměti 🙂 ) a také se stále opakují stejné fráze, vždy ale uzpůsobené k novým slovíčkům. Vždycky se i zasměju vtipným průvodním obrázkům a komentářům Petry. Vítám i materiál ke stažení - fráze k naučení v češtině, fonetičtině i v ivritu - využívám k procvičení mého psaní. Fakt se těším na každý nový šiur. Jen je to 2x týdně tedy fofr. Ale dobře nám tak! Tedy: NU KADIMA CHAVERIM! NO DO TOHO, KAMARÁDI!
Lydie Martykánová
Petro, také bych Vám chtěl poděkovat za velice propracovaný kurz. Kurz na sebe krásně navazuje a je dost obsáhlý, což mi vyhovuje. Jednoduše je super. Na psací abecedu jsem si dříve nikdy netroufl, ale díky kurzu jsem zjistil, že to není tak těžké. Také chci poděkovat za všechny skvělé mnemotechnické pomůcky, které jsem neznal. Jako samouk jsem předtím k hebrejštině totiž přistupoval dost složitě. Budu rád, pokud naplánujete pokračování. Určitě se přihlásím. Moc děkuji. 🙂
Petr Kučava

Kdo je autorka online kurzu Hebrejština pro začátečníky?

Ahoj, já jsem Petra. Jsem lektorka hebrejštiny. V Izraeli jsem několik let žila. Hebrejština je můj milovaný jazyk, velmi často v něm přemýšlím a každý den ho používám.

Chci, aby si tento nádherný jazyk zamilovali i ostatní a aby pro ně bylo používání hebrejštiny zábava. Proto jsem se rozhodla vytvořit tento online kurz, ve kterém jsem využila nejmodernější metody světových polyglotů.


Co všechno ode mně tedy dostanete?

  • 24 lekcí hebrejštiny
  • učební metody nejznámějších polyglotů světa
  • přístup ke kurzu vám zůstává 12 měsíců
  • podporu v uzavřené skupině na facebooku


OBJEDNEJTE SI KURZ TEĎ

Nečekejte až na někdy, a splňte si svůj sen a naučte se hebrejsky. 

Teď už se není na co vymlouvat, všechny nástroje potřebné k prvnímu kroku a k celé cestě vám nabízím na stříbrném podnose. Jedna lekce hebrejštiny stojí 700-1000 Kč. A já vám nabízím 24 lekcí za skvělou cenu!

Online kurz HEBREJŠTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY

 stojí 4890 Kč. To je pouze 200 Kč za lekci!