Pojď do toho se mnou! Nauč se jednoduše a zábavnou formou hebrejsky! 🙂

HEBREJŠTINA ZA 7 DNÍ

minikurz pro každého

Chceš se naučit mluvit hebrejsky a nechceš se zdržovat gramatikou a abecedou?

Tento jednoduchý kurz je přímo pro Tebe! 

Jako lektorka moderní hebrejštiny jsem si všimla toho, že je pro mnoho lidí ivrit velmi těžko zapamatovatelný. Studenti se první rok učí hlavně abecedu, základní slovíčka a přítomný čas. Pokud vydrží, v druhém roce se začnou učit trochu delší věty a pomalu začínají s minulým časem. Ve třetím roce se učí minulý čas. A pokud toto všechno vydrží, tak se můžou ve čtvrtém roce pomalu učit komplikovaný budoucí čas.

Za tu dobu jsou tak zahlceni gramatikou a čtením (hebrejština se píše zprava doleva a navíc v textu nejsou samohlásky, pouze souhlásky), že než si uvědomí, jak spojit několik slov do věty, trvá to velmi dlouho a nemohou se vymáčknout. 

To je velká škoda. Jazyky se učíme proto, abychom je mohli používat a hlavně jimi mluvit! 

V mém minikurzu přicházím s revoluční učební metodou, kdy se budete rovnou učit věty a slovní spojení! Ve větách se setkáte s přítomným, minulým i budoucím časem. Nepotřebujete umět hebrejskou abecedu. Rovnou začnete mluvit. A hlavně si tyto věty a slovní spojení naposloucháte díky zábavné aplikaci, kterou si stáhnete na mobil a můžete ji kdykoli hrát a u ní poslouchat hebrejštinu. Tak se věty a slovíčka jednoduše naučíte.

 

JAK TO V MÉM MINIKURZU FUNGUJE?

Nejprve si stáhnete zábavnou aplikaci pro izraelské děti na mobil. V této aplikaci je chlapec, který se jmenuje Juval (čti Juval). A vy si s ním projdete 7 aktivit. Každou aktivitu a s ní spojené věty a slovíčka budete mít na jeden den.

Vytisknete si učebnici a také cvičebnicipodle nich se budete každý den učit. V učebnici budete mít přeloženy věty a slovíčka, které Juval u každé aktivity říká. Budete si hrát s Juvalem každou aktivitu tak dlouho, dokud si všechna slovní spojení nezapamatujete. K tomu, abyste si vše dobře zapamatovali, vám bude sloužit cvičebnice s klíčem.

Výhoda této metody je v tom, že si můžete aplikaci kdykoli zapnout a hrát si s Juvalem. A tak si budete neustále opakovat naučenou látku. Garantuji vám, že vás učení hebrejštiny s Juvalem bude moc bavit.

 

Zajímá Tě, jak lekce v učebnici a v cvičebnici vypadají?

Nahlédni dovnitř...

Kurz je rozdělen do sedmi lekcí. V každé lekci se naučíš několik vět a slovíček. A poté si naučené zopakuješ ve cvičebnici. Je zpracován jednoduchou a velmi intuitivní formou na základě neustálého opakování naučených frází, takže si hebrejštinu naposloucháš a snadno si ji zapamatuješ.

JAKÁ JSOU TÉMATA JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ?

 • 1. Čistíme si zuby
 • 2. Sprchujeme se
 • 3. Hrajeme si a počítáme
 • 4. Mám hlad
 • 5. Bouchnul jsem se
 • 6. Jdeme spát
 • 7. Oblékáme se

Co všechno se v kurzu za 7 dní naučím?

40 VĚT

115 SLOVÍČEK

Tak to stojí za zkoušku! 🙂

Napadají Tě ještě různé otázky a chtěl/a bys na ně odpověď?

Pro koho je tento minikurz vhodný?

Pro každého, koho zajímá hebrejština. Pokud jsi hebrejštinou nepolíben, nebo jsi začátečník, středně pokročilý nebo pokročilý, je to jedno. Tento kurz je opravdu pro každého. Každý si v něm najde to svoje. Samozřejmě, že začátečník se toho bude muset naučit nejvíce. Ale na konci kurzu na tom budou všichni stejně. Všichni budou umět věty a slovní spojení z kurzu.

Jsem naprostý začátečník, zvládnu to?

Ano, určitě zvládneš. Všechny lekce jsem koncipovala tak, aby byly velmi jednoduché a aby je zvládl úplně každý.

Neumím hebrejskou abecedu, nevadí to?

Nevadí. V tomto kurzu se psaním a čtením hebrejské abecedy nebudeme zabývat. Hebrejština je přepsána foneticky tak, abys ji mohl/a rovnou správně vyslovovat. Tento kurz je zaměřen na praxi, na mluvení a učení se vět a slovních spojení. Proto se v něm nebudeme zdržovat s abecedou. Abecedu se doučíme později v dalších kurzech. Ty potřebuješ používat hebrejštinu v praxi. 🙂

Jsem relativně pokročilý, dá mi tento kurz něco?

Ano, určitě. Naučíš se zde různé věty, které ti rozšíří slovní zásobu. Ve větách je zde použit jak minulý, tak budoucí čas. Naposloucháš si hebrejštinu a získáš sebevědomí při mluvení.

Kolik času mi kurz denně zabere?

To záleží na tobě. Můžeš se učit třicet minut anebo také hodinu. Záleží také na tvé paměti. Pokud si vše zapamatuješ rychle, máš za ten den splněno.

Můžu se po sedmi dnech ke kurzu vrátit?

Ano, určitě. Aplikaci budeš mít v mobilu stále. Abys to, co se naučíš nezapomněl/a, je dobré, abys čas od času hru s Juvalem hrál/a. Tak si zopakuješ všechny naučené věty a slovíčka. A navíc si užiješ zábavu. 🙂

Kdo je autorka minikurzu Hebrejština za 7 dní?

Ahoj, já jsem Petra. Jsem majitelka firmy, která dováží do České republiky Kosmetiku HB z Mrtvého moře. Pracovala jsem také jako lektorka hebrejštiny. Můj manžel je Izraelec, takže hebrejštinu používám každý den. Hebrejsky také velmi často přemýšlím. Je to můj milovaný jazyk.

Chci, aby si tento nádherný jazyk zamilovali i ostatní a aby pro ně bylo používání ivritu zábava. Proto jsem se rozhodla, vytvořit tento minikurz.


Moc mě potěšily nadšené ohlasy prvních studentů:

Juval je prima, jen ho opravdu musím poslouchat víckrát. Je to zábava! A třeba někdy něco budu moci použít, na to se těším nejvíc. Děkuji za váš báječný nápad.
Helena Röhrlová
Kurz je skvělý v tom, že je udělaný velmi jednoduše. Aplikace s Juvalem je opravdu zábavná. Hebrejsky se začínají učit i mé děti. Při hraní té hry se totiž naučíte hebrejsky aniž byste chtěli, pouze poslechem. A to je opravdu geniální. Protože zapamatovat si hebrejská slovíčka je opravdu výzva. 🙂
Jana Kačerová
No tak to je teda síla. Snažím se hebrejsky naučit už delší dobu, ale neleze mi to do hlavy. Díky minikurzu jsem si zapamatovala mnoho nových slovíček a hlavně vět. Super! Díky.
Žaneta Řehořová

Co všechno ode mně tedy dostaneš?

 • INSTRUKCE
  Informace o tom, kde si stáhnout aplikaci a jak krok za krokem postupovat v kurzu.
 • UČEBNICE
  Učebnice se sedmi lekcemi na sedm dní.
 • CVIČEBNICE
  Cvičebnice k sedmi lekcím, ve které si vše prakticky vyzkoušíš. Obsahuje klíč ke cvičením.


OBJEDNEJ SI MINIKURZ TEĎ

Nečekej až na někdy, ale splň si svůj sen a nauč se hebrejsky. 

Teď už se není na co vymlouvat, všechny nástroje potřebné k prvnímu kroku a k celé cestě Ti nabízím na stříbrném podnose. Jedna lekce hebrejštiny stojí 700-1000 Kč. A já Ti nabízím sedmidenní kurz za skvělou cenu!

Minikurz HEBREJŠTINA ZA 7 DNÍ

 stojí pouze 490 Kč.