online kurz

JAK VYTVOŘIT E-SHOP,

který bude vydělávat

V online prodeji je budoucnost. Kvůli současné situaci kolem covidu se zákazníci naučili nakupovat hlavně online. Je škoda o ně přijít. Naučíme vás, jak na to!

Jmenuji se Petra a mám e-shop s několikamilionovým obratem. Začínala jsem od nuly. Za ty roky jsem měla mnoho schůzek s programátory, grafiky, SEO poradci, experty na Google a Sklik, experty na online marketing a sociální sítě. A všichni mi tvrdili, že je potřeba investovat peníze a čas do jejich oblasti. 

To je sice skvělé, ale tolik času a peněz jsem opravdu neměla. A tak jsem bojovala, jak jsem mohla. Vyzkoušela jsem všechno možné, mnohokrát se spálila a platila nějakému \"expertovi v oboru\" za práci, kterou neudělal. Je velmi těžké kontrolovat všechny, kteří pro vás pracují, obzvlášť, pokud jejich oboru nerozumíte.

Před třemi lety u mě začala pracovat Míša. S Míšou jsme postupně zjišťovaly, jak je těžké spoléhat se na ostatní. Zažily jsme také několik zklamání ze špatně odvedené či neodvedené práce ostatních. Chtěly jsme více prodávat, ale všechny tyto překážky nás brzdily.

Proto jsme se rozhodly, že si budeme všechno dělat samy. Absolvovaly jsme sérii školení s experty z různých oborů a postavily jsme si e-shop na nové platformě s mnoha různými vychytávkami úplně samy, bez pomoci programátora či grafika. Sociální sítě, blog, PPC kampaně, péče o zákazníky a všechno ostatní si děláme samy. Bylo náročné se všechno naučit, ale výsledek stojí za to.

Od té doby náš obrat roste a my z toho máme neskutečnou radost! A hlavně jsme velmi flexibilní a když chceme něco změnit na e-shopu nebo v jiné oblasti, můžeme tuto změnu udělat ze dne na den. A vidíme okamžité reakce našich zákazníků. 

Rozhodly jsme se, že všechno, co jsme se naučily (a že toho je - stovky hodin a investice v řádu vyšších desítek tisíc korun) a hlavně co jsme vyzkoušely v praxi a co funguje, chceme předat dál. Když vidíme, že obchody, které máme rády, nemají e-shop, mrzí nás to. Moc rády bychom si u nich něco objednaly na e-shopu, když musí být zavřené. Ale nejde to. Ano, nakupujeme rády a hodně.:) Rády podpoříme výrobce a prodejce.

Proto jsme vytvořily tento velmi obsáhlý online kurz!

CO VÁS  V KURZU NAUČÍME?

V našem kurzu se naučíte tyto věci:

 • jak si vybrat doménu, zaregistrovat ji a jak nad jejím názvem přemýšlet
 • jak si nastavit celý e-shop na platformě Shoptet tak, abyste mohli začít úspěšně prodávat
 • jak pracovat s online grafickými programy a tvořit si perfektní produkty
 • jak má vypadat vzhled vašeho e-shopu
 • jak a proč nastavit facebook stránku, skupinu a obchod
 • jak a proč psát blog
 • jak se naučit používat klíčová slova
 • jak nejlépe komunikovat se svými zákazníky a jak se o ně starat
 • jak se starat o VIP zákazníky
 • jak používat pravidlo 20/80 u e-shopu
 • jak používat a analyzovat statistiky e-shopu
 • jak psát zajímavé popisky k výrobkům
 • jak získávat od zákazníků písemné hodnocení výrobků a proč je důležité
 • jak nastavit slevové skupiny a odměňování zákazníků
 • jak nastavit dopravce a jaké způsoby plateb používat
 • jak udělat to, aby si zákazník s objednávkou na dobírku, objednávku opravdu převzal a zaplatil
 • jak propojit e-shop s dalšími platformami
 • jak a proč nastavit instagram účet a co na něm sdílet
 • jak využívat flatlay ve vašem podnikání a jak ho nejlépe vytvořit
 • jak a proč nastavovat akce 
 • jaký obsah sdílet na sociálních sítích, aby co nejvíce zaujal

Navíc budete mít naši podporu a podporu ostatních majitelů e-shopů v uzavřené facebookové skupině, ve které si budeme radit a navzájem se podporovat.

Přístup ke kurzu vám zůstane navždy! Takže se k němu můžete neustále vracet.

Napadají vás ještě nějaké další dotazy?

Pro koho je tento online kurz vhodný?

Náš kurz je vhodný pro 1. ty, kdo žádný e-shop ještě nemají, 2. ty, kdo mají e-shop na platformě Shoptet, 3. ty, kdo mají e-shop na platformě, která jim vůbec nevyhovuje a nedaří se jim prodávat.

Co když nechci mít e-shop na platformě Shoptet? Je pro mě kurz vhodný?

Celý náš kurz je založený na platformě Shoptet. Náš e-shop visí na ní. Jsme s ní velmi spokojení a navíc se jedná o nejlepší platformu (nejvíce funkcí, nejflexibilnější, firma neustále doplňuje další a další funkce na základě žádostí jejich zákazníků) pro e-shopy v České republice.

Absolventi kurzu nám píšou krásné zprávy

Milé ženy, moc vám děkuji za váš online kurz. Hodně se toho za poslední rok změnilo a mě odpadly koncerty, učení na NYU a tak dále. Naštěstí přibyla zase jiná práce, ale hlavně jsem se rozhodla, že si postavím eshop. Mám totiž kromě svých alb na CD a LP, noty a též designová trika v návrhu Zuzany Lednické, které vycházejí z obalů mých alb. Netušila jsem jak začít, koho mám oslovit, aby mi vytvořil e-shop, jaké funkce na e-shopu chci a mám mít a jak dlouho to celé bude trvat. Potřebovala jsem jednat rychle a taky nechtěla utratit majlant . Díky vašemu skvělému a transparetnímu kurzu jsem si nastavila celý e-shop (já jako hudebnice, která opravdu nečekala, že si jednou budu vytvářet svůj vklastní eshop!). Díky vám jsem pochopila, které funkce mám využívat, jak vše propojit, jak si mám psát blog, jak se o e-shop starat, a tak dále a tak dále. V kurzu je obrovská spousta informací, které potřebuje každý, kdo má e-shop znát. Moc vám děkuji! E-shop mi funguje a já prodávám. Díky!
Beata Hlavenkováeshop.beatahlavenkova.com

Kdo jsme?

Ahoj, my jsme Petra a Míša. 

Petra je zakladatelka a majitelka e-shopu s Kosmetikou HB z Mrtvého moře. Obrat e-shopu je několik milionů korun ročně a to ho Petra budovala od nuly. Zboží dováží do ČR z Izraele.

Míša je kolegyně Petry, která má na starosti chod celého e-shopu. Rozumí perfektně všem procesům, které u e-shopu, který vydělává, musí šlapat jako hodinky.

Petra s Míšou se všechno naučily samy a rozhodly se předat své dlouholeté zkušenosti ostatním.


Co všechno od nás tedy dostanete?

 • kurz Jak vytvořit e-shop, který bude vydělávat
 • podporu nás i ostatních v uzavřené facebookové skupině
 • přístup ke kurzu vám zůstává navždy
 • garance 7 dní na vrácení peněz


JDU DO TOHO!

Nečekejte až na někdy, a začněte prodávat online. 

Cena online kurzu je

    9490 Kč

Kvůli současné nelehké situaci na trhu, jsme se rozhodly, že vám dáme dárek v hodnotě 4500 Kč. Kurz si nyní můžete koupit pouze za

9490 Kč  4990 Kč!