Jsem nadšená, konečně vám mohu představit tohoto vymazleného průvodce po Ejlatu! 🙂

eBook EJLAT

kompletní průvodce pro vaši dokonalou dovolenou

Chcete se podívat do Izraele, ale bojíte se, že je to tam nebezpečné? Myslíte si, že tam můžete jet pouze s cestovní kanceláří, protože se nedomluvíte a nebudete si vědět rady?

V tom případě mi dovolte, abych Vás vyvedla z omylu :-). V Izraeli jsem žila dva roky. Učila jsem se hebrejsky a pracovala na obchodně ekonomickém oddělení Velvyslanectví České republiky v Tel Avivu. Izrael je země, do které jsem se na první pohled zamilovala. A od té doby se tam pravidelně vracím.

Poté, co jsem na přelomu roku 2017/2018 strávila se svou rodinou dva nádherné týdny v Ejlatu, přerostlo mé nadšení v potřebu vyprávět o tomto kouzelném místě celému světu. Od té doby jezdíme do Ejlatu pravidelně, na podzim a na jaře. 

S manželem a se svými malými syny velmi rádi cestujeme. Děti máme malé, ale letěly už mnohokrát.

Ovšem dovolená v Ejlatu byla ze všech bezkonkurenčně nejlepší. Proč?

 • Počasí
  V Ejlatu je celoročně krásné počasí. V zimních měsících je tam nejlépe, příjemných 20-26 stupňů. Krásně se opálíte. Teplota vody v zimě neklesne pod 21 stupňů.
 • Ráj na zemi
  Průzračné moře s tyrkysovou barvou plné korálů a různobarevných rybiček, delfíni, palmy, poušť, velbloudi a skvělé jídlo, Všude a se všemi se domluvíte anglicky případně rusky. 🙂
 • Atrakce
  Šnorchlování s delfíny, potápění se u korálových útesů, windsurfing, výlety do pouště na velbloudech, pozorování stěhovavých ptáků na jedné z nejdůležitějších zastávek na jejich migrační cestě, návštěva lomu krále Šalamouna - prvního měděného lomu na světě, procházka v Červeném kaňonu, projížďka pouštní přírodní rezervací s biblickými zvířaty, tancování izraelských lidových tanců na pláži, nákupy bez 17% DPH (oblečení, kosmetika, perly, diamanty, šperky).
 • Zdravotní péče a hygiena
  Nemusíte mít strach ze žádných průjmových onemocnění, můžete pít kohoutkovou vodu a jíst kdekoli. Nepotřebujete žádná speciální očkování. Izrael se pyšní jedněmi z nejlepších nemocnic na světě.
 • Bezpečnost
  Ejlat je nejbezpečnější město v Izraeli. Je relativně hodně daleko od palestinských území a není z něho kam utéct, pouze do pouště, kde by byl zločinec ihned dopaden. Já se v noci v Izraeli cítím mnohem bezpečněji než v Praze. A upřímně řečeno, cítím se tam mnohem bezpečněji než v Egyptě nebo v evropských metropolích, kde bezpečnostní složky nemají situaci pod kontrolou. Izraelské aerolinky jsou například nejbezpečnější aerolinky na světě.

VŠE V JEDNOM EBOOKU

Vím, že mnoho lidí touží po tom, podívat se alespoň jednou v životě do Izraele. Brzdí je však strach, myslí si, že je to pro ně finančně nedostupné, anebo si myslí, že se tam nedomluví.

Ebook o Ejlatu jsem napsala proto, abych Vám pomohla překonat všechny tyto předsudky a strachy.

Najdete tam veškeré praktické informace, které potřebujete vědět, abyste si mohli SAMI zařídit skvělou dovolenou v nejjižnější části Svaté země. Nemusíte už nic dohledávat. eBook je plný odkazů, praktických doporučení, vysvětlivek, návodů, tipů a krásných fotek.

Ušetřila jsem vám desítky hodin dohledávání informací, pročítání diskuzí a hlavně jsem vše vyzkoušela v terénu. Napsat tento eBook mi trvalo více než 100 hodin, protože jsem chtěla, aby byl dokonalý a opravdu vymazlený. 🙂

Zajímá vás, co v eBooku najdete?

Nahlédněte dovnitř...

eBook je rozdělen do deseti kapitol. Na 67 stranách plných informací, odkazů, fotografií a tipů najdete vše, co potřebujete vědět, abyste se mohli do Ejlatu jednoduše vypravit také.

Kdo je autorka eBooku EJLAT Petra Uzan?

Petra je zakladatelka a majitelka značky Kosmetika KESEM z Mrtvého moře. Již 13 let vede úspěšnou firmu, která má mnoho spokojených zákazníků. Je také lektorka hebrejštiny a maminka tří synů. Je to žena, která věří svým snům. Učí své zákazníky, jak se vyznat ve složení kosmetiky a také je inspiruje k cestování po Izraeli.


Moc mě potěšily nadšené ohlasy prvních čtenářů:

E-book o izraelském městě Ejlat mě nejdřív zaujal kvůli možnosti šnorchlování u korálových útesů. Jinak by mě nikdy ani ve snu nenapadlo, že bych mohla chtít na dovolenou právě do Izraele a ještě k tomu na vlastní pěst. Dobrodruh prostě nejsem. Po přečtení e-booku jsem ale z tohoto místa tak nadšená, že bych tam vyrazila nejradši hned! Nejenom korálové útesy, ale i delfíni, velbloudi, podmořská observatoř, archeologická naleziště, Červený kaňon, přírodní rezevace...A k tomu všemu v průvodci podrobné informace nejen o těchto zajímavostech (jak se tam dostanu, otevírací doby, vstupné, spousta fotek..), ale o zařízení celé dovolené včetně všech internetových odkazů. Teď už vím, kdy a kde si objednat nejlevnější letenky, jaké možnosti ubytování si můžu vybrat, jak to kde vypadá a kolik to stojí, jaké mám vyzkoušet místní jídlo a pití, kde je výhodné co nakoupit...Prostě si podle toho opravdu můžu zařídit dovolenou úplně sama a už teď se na ni těším! Proto e-book doporučuju všem, kteří si chtějí zařídit dovolenou podle svých představ, i když to nikdy před tím nevyzkoušeli a chtějí se podívat do netradiční destinace, kde na ně čeká spousta zábavy. Nebo naopak i těm, co si plánují dovolenou sice sami vždy, ale nechtějí ztrácet čas hledáním informací. Tady mají vše na jednom místě.
Helena Žahourováwww.helenazahourova.cz
S klasickou cestovní kanceláří naše rodina neCESTUJe, protože si chceme svůj čas SVOBODNĚ naplánovat. Jsem máma dvou dětí, a proto vítám každou inspiraci s aktuálními informacemi. EBOOK EJLAT je pro nás užasnou inspirací a už plánujeme, kdy vyrazíme do Izraele. Ráda dělám věci EFEKTIVNĚ a ŠETŘÍm svým ČASem. Vím, že po ZAKOUPENÍ ebooku budete nadšeni stejně jako já. Aktuální cestovní průvodce vám ušetří spousty peněz a mnohonásobně SE VÁM VYPLATÍ.
Jana Sáblováwww.janasablova.cz
Cestujeme radi, no Izrael pre nás doteraz nebola destinácia, o ktorej sme pri plánovaní našich ciest uvažovali. Preto som tento e-book čítala bez veľkých očakávaní. No vďaka tomuto e-sprievodcovi túto destináciu do našich cestovateľských plánov určite zahrnieme. Zistili sme, že je to miesto, ktoré stojí za to spoznať a dozvedeli sme sa úplne všetko, čo pre cestu a pobyt tu potrebujeme vedieť. A ešte oveľa viac! Naše cesty si vždy plánujeme sami, čo spravidla znamená hodiny a hodiny strávené na internete. Tento e-book nám ušetrí množstvo času a energie pri príprave dovolenky v Ejlate. Odporúčam ho všetkým, ktorí chcú stráviť krásne chvíle (pokojne aj s malými deťmi) v neokúkanom prostredí, za rozumné peniaze a bez cestovky
Soňa Maleterová
Právě jsem jedním dechem dočetla Ebook EJLAT. Velmi oceňuji jasný a přehledný obsah zabalený do atraktivní grafiky. Informace jsou konkrétní a hlavně aktuální, což se v porovnání s tištěnou podobou průvodce nedá srovnat. Do eBooku Petra zakomponovala aktivní prokliky, z čehož mám pocit, že za mě odseděla množství hodin hledání a brouzdání na internetu. U příloh jsem se zasmála, viz check-list a zároveň byla nohama na zemi, viz rozpočet. Prostě balím kufr šestičlenné rodině a vyrážíme. EBook ve mně vyvolal touhu prožít Ejlat naživo! (to přece nebylo v ceně, ne?:))
Karin Kvapilová
Máte před sebou ebook, který Vás dovede, jak říkají mí synové, do jiného“ levlu“. Ejlat jsem navštívila před deseti lety, ještě dodnes mi to místo bere dech, proto mě velice zajímalo, jak Petra toto slunečné město představí. Jelikož mám 4 syny, při cestování je pro mě prioritou přizpůsobit a připravit vše tak, aby to klapalo jak hodinky, bylo co nejméně nedorozumění a co nejvíce zážitků. Z tohoto pohledu nám Petra připravila skvělého průvodce, protože hned po přečtení vím, co by mé kluky zaujalo a kam bychom se vypravili. Díky dobré fotografické dokumentaci si umím představit, jak které místo vypadá a díky podrobným informacím vím, jak se tam dostanu. Průvodce zohledňuje nejen potřeby jednotlivců, ale i rodin s dětmi, za což jsem vděčná, protože mi to usnadní spoustu práce. Je to vážně jiný „level“, protože detailně informuje o místě, a to s nadhledem a zkušeností dlouhodobého pobytu Petry v Izraeli. Určitě využijte doporučení Petry k potápění a šnorchlování v křišťálové vodě Rudého moře. Ženy nesmíte minout Eilat Stone Jewellery- prohlídka je úžasná a ocitne te se v tyrkysovém nebi vloženém do překrásné bižuterie. Vřele Vám doporučuji si tento ebook přečíst. Získáte dobrou a jasnou představu o místě, možnostech ubytování, financích, stravě a vhodném období, kdy do Izraeli vyrazit. Součástí ebooku je i malý slovníček základních frází v hebrejštině. V tomto ebooku vás čeká efektivní poznávání nové země poutavou formou:)
Lucie Římanová
Je to velmi hezky zpracovaný, komplexní materiál o pobytu v této přímořské turistické lokalitě, ikdyž zvenku obklopené nehostinnou pouští, uvnitř plné ruchu, barev a života 🙂 . E-book je zdařilým rádcem v oblasti výběru ubytování, přesunů, místních pláží, atrakcí, tipů na výlety, izraelské gastronomie a cen. Právě aktuální ceny vstupného, jídla a běžných potravin nejsou údaje běžně dostupné. Zde je jejich komplexní výčet, což oceňuji a pomůže mi to lépe se rozhodovat při plánování cesty. Můj celkový dojem po přečtení téměř 70ti stran e-booku je, že jsem pocítil závan izraelského stylu, temperamentu a kultury. Petra, díky svému životnímu příběhu a její blízkosti k Izraeli obecně, je velmi dobrým rádcem, nejen k plánování Vaší dovolené v Ejlatu :-).
Kamil Cichý
Už dlouho mě Izrael láká, protože je to jedna z mála destinací, kde je v zimě teplo a není to až tak daleko a drahé. O Ejlatu jsem sice slyšela, ale neměla jsem tušení, kde přesně je, ani že je tam v zimě tak krásně – teplo, sluníčko, palmy, delfíni, velbloudi. Tento e-book mě ale definitivně navnadil na Ejlat spíše než na Tel Aviv, kam jsem se chtěla vydat. Příští zimu tam pojedu s dětmi. Přiznám se, že jsem měla z Izraele i trochu obavy, ne kvůli bezpečnostní situaci, ale kvůli tomu, jak jiná je to kultura a jak bych se tam orientovala. V e-booku je ale doslova všechno, od tipů na ubytování, až po rady, jak po městě cestovat a kam se vydat na výlet. Místo je to opravdu nádherné a s e-bookem to s přehledem zvládnu i bez cestovky. Už se nemůžu dočkat, až tam vyrazíme😊
Vendula Stašováwww.vendulastasova.cz

Jako dárek dostanete k eBooku ještě 3 praktické BONUSY:

 • BONUS 1
  Praktický česko hebrejský slovníček
 • BONUS 2
  Check list - odškrtněte si, co jste viděli, vyzkoušeli, zažili a snědli
 • BONUS 3
  Vstup do uzavřené skupiny na facebooku, ve které je mnoho videí, fotek a informací o Ejlatu a o Izraeli. Do této skupiny přidávám neustále nové informace a zajímavosti, které už se do eBooku nevešly.

Bonusy si můžete vytisknout a vzít s sebou do Ejlatu. Jsou praktické a alespoň na nic nezapomenete. 🙂OBJEDNEJTE SI EBOOK EJLAT TEĎ

Nečekejte až na někdy, ale splňte si svůj sen a vydejte se objevovat krásy Izraele. 

Teď už se není na co vymlouvat, všechny nástroje potřebné k prvnímu kroku a k celé cestě vám nabízím na stříbrném podnose.

A navíc ode mně dostanete 3 praktické BONUSY jako dárek.

eBook EJLAT kompletní průvodce

pro vaši dokonalou dovolenou stojí 350 Kč.