Objednávka eBooku EJLAT

  • ANO
    Objednávám si eBook EJLAT - kompletní průvodce pro moji dokonalou dovolenou za cenu 350 Kč
  • ANO
    Jako BONUS k němu dostanu ZDARMA: Mini konverzační česko-hebrejský slovníček, Check list - co vše jsem v Ejlatu zažil, zkusil a udělal a vstup do Uzavřené skupiny na facebooku, ve které je mnoho videí, fotek a nových informací z Ejlatu.
  • ANO
    Vím, že pokud v eBooku nenajdu informace, které jsem hledal/a a nebudu s ním spokojený/á, mohu využít garance vrácení peněz do 30 dní.

Začtěte se do mého eBooku a začněte krok za krokem plánovat Vaši dokonalou dovolenou v Ejlatu.

Velmi zdařilé, poutavé, zajímavé, oku libé a hlavně plné kvalitních, korektních a nezavádějících informací, osobních zkušeností a rad na cestu za relaxem, zážitky a poznáním. S rozvahou, otevřeným srdcem a láskou k Ejlatu e-book nabízí to, co je tolik vzácné, a to upřímné přání a praktické rady k prožití báječné nejen dovolené.
Halina Novotná
O Izraeli jsem nikdy nepřemýšlela jako o destinaci, kde bych měla trávit atraktivní dovolenou. Myslela jsem si, že jediné co může turistovi nabídnout je moře a Jeruzalemské památky. Proto mě zaujal tento ebook, který podle popisu sliboval nejenom plno atraktivit a krásných míst v Ejlatu, ale i plno důležitých věcí pro plánovaní takovéto dovolené. Už podle počtu stran mi bylo jasné, že nad tím autor strávil hodně času a výsledek tomu odpovídal. Nikdy bych netušila, že Ejlat nabízí tolik aktivit a krásných míst, které můžeme navštívit. Tento ebook bych doporučila nejen někomu, kdo o cestě do tohoto města přemýšlí, ale i těm kteří stejně jako já nemají toto místo zafixované jako destinaci k trávení dovolené. Až uvidíte fotky Červeného kaňonu, určitě se zamilujete jako já. Tento ebook je kvalitní a podrobný průvodce, který Vám zodpoví plno potřebných otázek.
Míša Rosenthalerová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na petra@petrauzan.cz.

Ráda Vám poradím a pomohu.