Můj příběh

Jsem majitelka a zakladatelka úspěšné firmy, která dováží do ČR kosmetiku z Mrtvého moře. Jsem také autorkou online kurzu Hebrejština pro začátečníky a píšu online průvodce po Izraeli.

Dnes řídím úspěšnou firmu, která mi generuje profit. Jsem maminka dvou malých synů, kterým se mohu věnovat, zatímco má firma funguje. Baví mě starat se o svou firmu, naplňuje mě to. Baví mě ji rozvíjet, neustále mám nové nápady, jak a co zlepšit. Prostě mám firmu, o které jsem vždy snila.

Jelikož jsem také milovnicí Izraelehebrejštinu používám na každodenní bázi, rozhodla jsem se vytvořit unikátní online kurz hebrejštiny, ve kterém používám nejmodernější metody učení se cizích jazyků, které používají světoví polygloti. Mým kurzem už prošly desítky studentů, kteří jsou po třech měsících studia tohoto těžkého jazyka schopni hebrejsky plynule komunikovat.

Napsala jsem také praktického online průvodce po jihoizraelském přístavním městě Ejlatu a jeho okolí. Připravuji průvodce o Mrtvém moři a o celém Izraeli. 

Ale vždycky tomu tak nebylo. Nedokázala jsem si představit, že bych se mohla podnikáním živit.

Před devíti lety jsem začínala budovat svou firmu. Něměla jsem kancelář, neměla jsem zaměstnance, pracovala jsem nonstop. Skoro tři roky jsme byli ve velké finanční tísni. Vše jsme investovali do našich firem (manžel si také před devíti lety založil firmu). Naše firmy byly ve ztrátě, takže jsme si z nich peníze brát nemohli. Často jsme pochybovali, jestli to byl vůbec dobrý nápad začít podnikat.

Měla jsem pocit, že vše co děláme je zbytečné. Často jsme se kvůli našim firmám hádali. Dřeli jsme od rána do večera, po nocích, o víkendech. Veškerý svůj volný čas jsme věnovali podnikání.

Potřebovali jsme se s někým zkušeným poradit, ale nikoho takového jsme neznali. Bylo to zoufalé.

Prošli jsme velmi dlouhou cestou pokusů a omylů. Vše jsme si vybudovali sami.

Po třech letech se však konečně naše zoufalá situace změnila.

Prošla jsem mnoha kurzy a vše jsem si vyzkoušela v praxi. Naučila jsem se být grafikem, programátorem, účetní, marketingovým specialistou, pracovníkem v logistice, obchodním zástupcem, ředitelkou firmy a zaměstnavatelem. 🙂

Rozhodla jsem se, že přišel čas, abych všechny tyto velmi cenné informace předala dál.

Veškeré své podnikatelské know how, které jsem za ty roky načerpala, jsem se rozhodla vložit do svého nového online kurzu Rozjeď své podnikání - eshop. Jedná se o jedinečný kurz na českém trhu, který bude obsahovat všechno, co je potřeba vědět, abyste si mohli založit a vytvořit úspěšný eshop, který vás bude živit. Díky mým mnohaletým zkušenostem se můžete vyhnout chybám, které jsem dělala na své cestě já a ušetříte tak čas a peníze.