Můj příběh

Jsem majitelka a zakladatelka úspěšné firmy. Pomáhám klientům vytrvat v podnikání, neztrácet čas a peníze za zbytečnosti a vybudovat úspěšnou stabilní firmu, která generuje profit.

Dnes řídím úspěšnou firmu, která mi generuje profit. Jsem maminka dvou malých synů, kterým se mohu věnovat, zatímco má firma funguje. Baví mě starat se o svou firmu, naplňuje mě to. Baví mě ji rozvíjet, neustále mám nové nápady, jak a co zlepšit. Prostě mám firmu, o které jsem vždy snila.

Ale vždycky to tak nebylo.

Před devíti lety jsem začínala, něměla jsem kancelář, neměla jsem zaměstnance, pracovala jsem nonstop. Skoro tři roky jsme byli ve velké finanční tísni. Vše jsme investovali do našich firem (manžel si také před sedmi lety založil firmu). Naše firmy byly ve ztrátě, takže jsme si z nich peníze brát nemohli. Často jsme měli deprese z toho, jestli to byl vůbec dobrý nápad začít podnikat.

Měla jsem pocit, že vše co děláme je zbytečné. Často jsme se kvůli našim firmám hádali. Dřeli jsme od rána do večera, po nocích, o víkendech. Veškerý svůj volný čas jsme věnovali podnikání.

Potřebovali jsme se s někým zkušeným poradit, ale nikoho takového jsme neznali. Bylo to zoufalé.

Prošli jsme velmi dlouhou cestou pokusů a omylů. Vše jsme si vybudovali sami.

Po třech letech se však konečně naše zoufalá situace změnila.

Prošla jsem mnoha kurzy a vše jsem si vyzkoušela v praxi. Naučila jsem se být grafikem, programátorem, účetní, marketingovým specialistou, pracovníkem v logistice, obchodním zástupcem, ředitelkou firmy a zaměstnavatelem. 🙂

Rozhodla jsem se, že přišel čas, abych všechny tyto velmi cenné informace předala dál.

Dnes učím své klienty, jak vést firmu a neztrácet čas a peníze, jak si podnikání užít. Předávám jim přehlednou formou všechny důležité informace, které potřebují pro každodenní chod jejich podnikání. Nemusí trávit svůj drahocenný čas hledáním často nedohledatelných informací. Nemusí zkoušet metody, které stejně v praxi nefungují. Nemusí mít nesmyslné výdaje.