EIN BOKEK

Pokud se chcete podívat k Mrtvému moři, tak doporučuji Ein Bokek. Okolo Mrtvého moře jsou pouze tři místa, kde se dá koupat ubytovat a pohodlně koupat. Ein bokek je vyloženě hotelé městečko . Jsou tu pouze hotely a promenáda podél vody.

Když jsem v Ein Bokeku byla naposledy, tak zde byly pouze hotely a opravdu jen pár obchůdku převážně s kosmetikou. K jídlu tu byla pouze Café Aroma a nebo McDonald. Od mé poslední návštěvy se to tu malinko změnilo, co se týče obchodů. Udělali tu Dead Sea Mall, kde jsou i dvě kavárny a nějaké další obchody. Konečně se tu dá večer něco dělat 🙂 .

I když už je tu více možností, kde se dá najíst, tak je stejně výhodnější mít v hotelu polopenzi (pokud tu budete více dní). Pokud vás netrápí kožní problémy, ale i tak chcete u Mrtvého moře nějakou dobu zůstat, tak jsou podle mě ideální tak 3 dny. Z Ein Bokeku se dají naplánovat super výlety po okolí a na mnoho z nich se dostanete i linkovým autobusem.


Láká Vás Izrael? Chcete se do Izraele podívat a hlavně se domluvit? V mluvení, čtení a psaní Vám pomůže můj online kurz hebrejštiny. Přístup do  online kurzu vám zůstane napořád. Více informací o online kurzu hebrejštiny zde>>>

Petra Uzan
Zakladatelka a majitelka značky KESEM - kosmetika z Mrtvého moře. Již 13 let vede úspěšnou firmu, která má mnoho spokojených zákazníků. Je také online lektorka hebrejštiny a máma tří synů. Je to žena, která věří svým snům a plní si je. Učí své zákazníky, jak se vyznat ve složení kosmetiky a také je inspiruje k cestování po Izraeli. Petra je autorkou eBooku EJLAT - kompletní průvodce s rozpočtem na 7 dní >>. Díky tomu, že žila dva roky v Izraeli a mluví plynule hebrejsky, boří mýty o tom, že cestování po Izraeli je nebezpečné a velmi drahé. Je to nádherná a velmi zajímavá země, kterou by měl každý člověk alespoň jednou v životě navštívit. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře