Hebrejština pro samouky online

Hebrejština patří k jedněm z nejtěžších jazyků na světě. Mě trvalo několik let než jsem se hebrejsky naučila plynule komunikovat. Hebrejská abeceda je také oříšek.

Píše se zprava doleva a obsahuje pouze souhlásky. Samohlásky se značí takzvanou punktací – je to systém teček a čárek pod písmeny. V běžném textu se však tato punktace nepoužívá. Používá se pouze v dětských knížkách, učebnicích a u cizích slov. Pokud tedy konkrétní slovo neznáte, vlastně ho nikdy nemůžete správně přečíst. Samohlásky si můžete pouze domyslet.

Jelikož mi na českém trhu chyběla online možnost se hebrejsky naučit dobře komunikovat, rozhodla jsem se vytvořit kurz, ke kterému potřebujete pouze počítač nebo chytrý telefon. Přihlásíte se do své členské sekce a studovat můžete začít ihned. Kurz obsahuje 24 lekcí a vy si udáváte rychlost, kterou kurzem projdete.

Přístup ke kurzu vám zůstává napořád. Můžete se k němu tedy neustále vracet.

Online kurzem Hebrejština pro začátečníky už prošlo skoro sto studentů a mě velmi těší jejich kladné reakce:

Připojte se k nám i vy a seznamte se s tímto krásným jazykem. Zaregistrovat se do kurzu můžete zde>>

Petra Uzan
Zakladatelka a majitelka značky Kosmetika HB. Již 10 let vede úspěšnou firmu, která má mnoho spokojených zákazníků. Je také online lektorka hebrejštiny a máma dvou malých synů. Je to žena, která věří svým snům. Učí své zákazníky, jak se vyznat ve složení kosmetiky a také je inspiruje k cestování po Izraeli. Petra je autorkou eBooku EJLAT - kompletní průvodce s rozpočtem na 7 dní >>. Díky tomu, že žila dva roky v Izraeli a mluví plynule hebrejsky, boří mýty o tom, že cestování po Izraeli je nebezpečné a velmi drahé. Je to nádherná a velmi zajímavá země, kterou by měl každý člověk alespoň jednou v životě navštívit. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře