Jak se hebrejsky řekne na shledanou?

Určitě to znáte, když jedete někam do ciziny na dovolenou. Základní slova, která se naučíte jsou: ahoj, děkuji, prosím a na shledanou. Člověk má z toho radost, že může alespoň takto ,,zapadnout“ na dovolené :). Děláte to taky tak?

NA SHLEDANOU LEHITRAOT להתראות

Jaké pozdravy už v hebrejštině umíte?


Najít si kurzy hebrejštiny je u nás skoro nemožné. A pokud najdete, tak ne vždycky jsou pro vás časově ideální. Proto jsem vytvořila online kurz hebrejštiny, který je u nás v Česku jediný.

Díky mému online kurzu Hebrejština pro začátečníky se na své dovolené zvládnete domluvit. Kurz má 24 lekcí a naučíte se v něm základy hebrejštiny i něco navíc. V kurzu se hodně opakuje a ke všemu se můžete vracet. Výhodou mého kurzu je to, že v něm jsou nahrávky rodilého mluvčího a hlavně přístup je napořád :).

Více se o mém online kurzu dozvíte zde>>>

Petra Uzan
Zakladatelka a majitelka značky KESEM - kosmetika z Mrtvého moře. Již 13 let vede úspěšnou firmu, která má mnoho spokojených zákazníků. Je také online lektorka hebrejštiny a máma tří synů. Je to žena, která věří svým snům a plní si je. Učí své zákazníky, jak se vyznat ve složení kosmetiky a také je inspiruje k cestování po Izraeli. Petra je autorkou eBooku EJLAT - kompletní průvodce s rozpočtem na 7 dní >>. Díky tomu, že žila dva roky v Izraeli a mluví plynule hebrejsky, boří mýty o tom, že cestování po Izraeli je nebezpečné a velmi drahé. Je to nádherná a velmi zajímavá země, kterou by měl každý člověk alespoň jednou v životě navštívit. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře