Jak se řekne hebrejsky příjemný let?

Letět se společností EL AL je úplně něco jiného. Proto se vždycky tak moc těším do letadla:).

Příjemný let TISA NEIMA !טיסה נעימה

TISA znamená LET טיסה

LATUS znamená LETĚT לטוס

Tyto kreativní sady dostaly mé děti v letadle EL ALu během letu, aby se nenudily. Moc se mi přístup izraelských letušek líbil. Kdo z vás se chystá v nejbližší době do Izraele?


Víte, jak se hebrejsky řekne nashledanou? Přečtěte si můj článek ZDE a naučte se nové slovíčko :).

Cestovní je krásné. Poznáváte nová místa a objevujete místní kulturu, která je často úplně jiná než ta naše doma. Někdy je na cestách těžké se domluvit. Během covidu jsem napsala online kurz Hebrejština pro začátečníky.

Kurz je určen pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Kurz Hebrejština pro začátečníky obsahuje 24 lekcí. Naučíte se v něm opravdu hodně a vše si můžete neustále opakovatPřístup ke kurzu vám totiž zůstává napořád.

Více se o mém online kurzu dozvíte zde>>>.

Petra Uzan
Zakladatelka a majitelka značky KESEM - kosmetika z Mrtvého moře. Již 13 let vede úspěšnou firmu, která má mnoho spokojených zákazníků. Je také online lektorka hebrejštiny a máma tří synů. Je to žena, která věří svým snům a plní si je. Učí své zákazníky, jak se vyznat ve složení kosmetiky a také je inspiruje k cestování po Izraeli. Petra je autorkou eBooku EJLAT - kompletní průvodce s rozpočtem na 7 dní >>. Díky tomu, že žila dva roky v Izraeli a mluví plynule hebrejsky, boří mýty o tom, že cestování po Izraeli je nebezpečné a velmi drahé. Je to nádherná a velmi zajímavá země, kterou by měl každý člověk alespoň jednou v životě navštívit. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře