Jak se řekne hebrejsky Tel Aviv

Tel Aviv – město s krásnými plážemi, kavárnami, mnoha restauracemi a bistry s úžasným jídlem, obchody, milými lidmi, skvělými bary a krásnými promenádami.

Pokud chcete jet na prodloužený víkend k moři, Tel Aviv je ideální volba. Je to město, které žije nonstop a ve kterém se nikdy nebudete nudit. Let z Prahy trvá necelé 4 hodiny.

tel aviv תֵּל אָבִיב – Tel Aviv


Plánujete cestu do Izraele a chcete se tam domluvit? Můj online kurz Hebrejština pro začátečníky obsahuje 24 lekcí. Naučíte se v něm opravdu hodně a vše si můžete neustále opakovat. Přístup ke kurzu vám totiž zůstává napořád.

Více se o mém online kurzu dozvíte zde>>>.

Petra Uzan
Zakladatelka a majitelka značky Kosmetika HB. Již 10 let vede úspěšnou firmu, která má mnoho spokojených zákazníků. Je také online lektorka hebrejštiny a máma dvou malých synů. Je to žena, která věří svým snům. Učí své zákazníky, jak se vyznat ve složení kosmetiky a také je inspiruje k cestování po Izraeli. Petra je autorkou eBooku EJLAT - kompletní průvodce s rozpočtem na 7 dní >>. Díky tomu, že žila dva roky v Izraeli a mluví plynule hebrejsky, boří mýty o tom, že cestování po Izraeli je nebezpečné a velmi drahé. Je to nádherná a velmi zajímavá země, kterou by měl každý člověk alespoň jednou v životě navštívit. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře