Jak se hebrejsky řekne účet prosím?

Na anglický jídelní lístek se už umíte zeptat :). A co říct, když si v restauraci přejete zaplatit?

ÚČET PROSÍM CHEŠBON BEVAKAŠA חשבון בבקשה

Zkuste si tuto frázi napsat na papír, ať si ji procvičíte.


Je skvělé, když jedete na dovolenou do cizí země a jste schopni se v ní alespoň základně domluvit. Kolikrát zjistíte, že jsou na vás lidé i mnohem milejší a najednou jde všechno tak nějak líp :).

Díky mému online kurzu Hebrejština pro začátečníky se na své dovolené zvládnete domluvit. Kurz má 24 lekcí a naučíte se v něm základy hebrejštiny i něco navíc. V kurzu se hodně opakuje a ke všemu se můžete vracet. Výhodou mého kurzu je to, že v něm jsou nahrávky rodilého mluvčího a hlavně přístup je napořád :).

Více se o mém online kurzu dozvíte zde>>>.

Petra Uzan
Zakladatelka a majitelka značky KESEM - kosmetika z Mrtvého moře. Již 13 let vede úspěšnou firmu, která má mnoho spokojených zákazníků. Je také online lektorka hebrejštiny a máma tří synů. Je to žena, která věří svým snům a plní si je. Učí své zákazníky, jak se vyznat ve složení kosmetiky a také je inspiruje k cestování po Izraeli. Petra je autorkou eBooku EJLAT - kompletní průvodce s rozpočtem na 7 dní >>. Díky tomu, že žila dva roky v Izraeli a mluví plynule hebrejsky, boří mýty o tom, že cestování po Izraeli je nebezpečné a velmi drahé. Je to nádherná a velmi zajímavá země, kterou by měl každý člověk alespoň jednou v životě navštívit. Její příběh si přečtěte zde >>
Komentáře